Полірувальна машина RUPES BigFoot LHR21ES STD
З ексцентриковим обертанням
Опис
Відео
Характеристики
Відгуки
RUPES
labels.shop.discount Знижка
Закінчується
Артикул: LHR21ES/STD
В наявності
Комплектація
LUX BAS DLX STD MAR
Опис
Електрична ексцентрикова полірувальна машина RUPES LHR21ES вирізняється великим ходом ексцентрика 21 мм і діаметром полірувального круга 180 мм. Електрична ексцентрикова полірувальна машина RUPES LHR21ES вирізняється великим ходом ексцентрика та діаметром полірувального круга. Завдяки цьому є ідеальним інструментом для роботи на великих площах. Відмінно збалансована машинка з лінійки BigFoot гарантує швидку обробку та бездоганну фінішну обробку без голограм.
Основні переваги:
  • великий хід ексцентрика знижує загальний час, що витрачається на полірування;
  • хід ексцентрика 21 мм дає змогу швидко отримати блиск і глибину кольору на великій площі;
  • мотор 500 Вт має знижене енергоспоживання;